Koltuk Nasıl Temizlenir?

/ / Koltuk Yıkama
Koltuk Nasıl Temizlenir?

Koltuk Nasıl Temizlenir?

Yaşamın bir gerçeği! Koltuklarınız kirleniyor. “Koltuk nasıl temizlenir?” sorusuna yanıt verdiğimiz bu makalemiz ile sizlere profesyonel bir koltuk temizleme servisinin ne gibi hizmetler sunduğu hakkında detaylı bilgiler vermek istedik! Çağırdığınız servisin gerçekten profesyonel bir şirket olduğundan emin olmadan, eşyalarınızı asla teslim etmeyin diyerek yazımıza başlıyoruz.

Koltuk nasıl temizlenir? Cips kırıntıları koltuk aralarına girecek yolu mutlaka bulur. İçecekler dökülür ve evcil hayvanlar o mükemmel mobilyalarınızı çamurla kaplayabilir. Neyse ki bu işlemler için profesyonel çözümlerimiz var. İhtiyacınız olan tek şey servisimizi arayıp en uygun vakite randevu almanızdır.

Müşteri memnuniyeti politikamız sayesinde hizmet kalitemiz her geçen gün dahada artıyor. İşimize olan sevgiliz ve çalışma azmimiz ile 16 milyon İstanbul’lu müşterimize hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Hassas Koltuk Yıkama Servisi

Peki koltuk temizlerken ne gibi uygulamalar yapıyoruz? kısaca bir inceleyelim mi?

Koltuk Yıkama Uygulamaları

Toz Alma:

Derinlemesine temizlemeye başlamadan önce yüzeydeki toz ve iri parçacıklar vakumlanır. Koltuk aralarını temizlemek için endüstriyel süpürge makinalarımız ve ince aralık aparatları yardımı ile titizlikle temizlenir. Minderlerde yine aynı uygulama ile kaba bir temizlikten geçirilir. Bu işlem yüzeydeki kaba tozların çamurlaşmasını engellemek için mutlaka uygulanır.

Leke Çitisi:

Ağır toz veya kire bulaşmış lekeler varsa, lekeleri kırmak ve serbest kalan kiri temizlemek için sert kıllı nano teknoloji ürünü fırçalar kullanıyoruz. Nano fırçalar koltuk kumaşına zarar vermeyecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir.

Tüy Temizliği:

Bazı şirketler özel olarak evcil hayvanlara yönelik ürünler üretse de, ortalama bir elektrikli süpürge tüyleri temizleyemez. Elektrikli süpürgenin temizleyemediği bu inatçı tüyleri kumaştan arındırmak için nano teknoloji ürünü özel rulo malzemeler kullanıyoruz. Tüyleri tamamen temizlemek için koltuk yüzeyinde sistematik bir şekilde tüm alan özenle tüylerden arınana kadar işlem devam eder.

Sert Yüzeyler:

Birçok koltuk imalatçısı, ahşap veya başka malzemeler kullanır. Bu malzemelerin temizliği sıradan bir çok amaçlı temizlik ürünü ile rahatlıkla temizlenmektedir. Servisimiz %100 doğal antibakteriyel deterjanlar kullanmaktadır.

Talimatlar:

Her koltuk imalatçısı farklı bir kumaş türü kullanır. Bu kumaşların her biri kendine has bir temizlik talimatnamesine sahiptir. Her kumaş aynı yöntemlerle temizlenmez. Servisimiz koltuk üzerinde veya varsa satıcınızın size verdiği talimatnameye uygun şekilde temizleme işlemini gerçekleştirir. Talimat yoksa en uygun temizlik yöntemini uygular.

Ön Yıkama:

Endüstriyel makinalarımız ile koltuklarınızı özel deterjanlarımızla derinlemesine deterjan uygulaması yapılır. Bu uygulama, ustalarımız tarafından yeterli görülünceye kadar işlem devam eder.

Vakumlama:

Ön yıkamada yeterli bir süre geçtikten sonra yine aynı makinanın vakum özelliği devreye girer ve koltuk kumaşınıza derinlemesine ve yüksek emiş gücü ile dipteki tüm kir, leke ve mikropları söküp atar. İşlem ustalarımız yeterli gördüğü süre boyunca tekrar eder.

Kuruma:

Tüm yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınızdan çıkan kirli atık suyu gördüğünüzde gerçekten çok şaşıracaksınız. Yıkama işlemi bittikten sora ortamın havalandırılması kuruma işlemini hızlandıracaktır. Ortalama kuruma süresi 6 ila 12 saattir. Bazı durumlarda (Özel leke çıkartma işlemleri) 24 saati bulabilmektedir. Ancak sıcak yaz günlerinde havadar bir ortamda kuruma işlemi 3 saate kadar düşmektedir.

Temel olarak ortalama bir koltuk yıkama uygulaması bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her kumaş türünün kendine has bir yıkama tekniği ve özel bir ürünü bulunmaktadır. Eğer varsa mutlaka üretici talimatlarına uygun yıkama işlemi gerçekleştirilir. Koltuk nasıl yıkanır? makalemizde sizlere kullandığımız yöntemler hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Eğer sizinde profesyonel bir koltuk yıkama şirketine ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayabilirsiniz.

Facebook sayfamıza katılın, zaman zaman yaptığımız evde uygulayabileceğiniz temizlik fikirlerinden önce sizin haberiniz olsun.

https://www.facebook.com/Hassas-koltuk-y%C4%B1kama-2811190978895089/

Kas 21, 2019 @ 23:41